У Харківській області засноване чергове чудове селище для учасників АТО – поблизу с. Малинівка Чугуївського району!

14.03
11 березня 2016 р. у приміщенні актової зали Держпрому, у м. Харкові відбулося друге жеребкування земельних ділянок для учасників АТО поблизу с. Малинівка Чугуївського району Харківської області. Взагалі земельні ділянки у новоствореному селищі повинні отримати близько 250 учасників АТО – на зараз це найбільший проект для учасників АТО у Харківській області. У виконанні цього проекту приймали участь дві найбільши ГО – об`єднання ветеранів АТО у Харківській області – ГО “Спілка ветеранів АТО” та Харківський обласний округ ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”.
Своїм правом на отримання земельної ділянки розміром 0,12 Га у цьому селищі скористалися воїни-патріоти з 92 ОМБР, 203 авіабригади, 22 тербата та інших підрозділів з Харківщини.
Цей проект, як ми сподіваємося, стане своєрідною візитівкою Харківської області та тієї роботи державних установ та відомств, які допомагають у вирішенні соціальних питань учасників АТО та членів сімей загиблих. Майбутнє селище розташовано на березі річки Сіверський Донець, поблизу знаходиться сосновий бор та дубовий ліс. Разом з тим, неподалік (0,5 км) розташована зупинка залізничного транспорту та маршрутного таксі. Також поруч є невеличкі ставки та джерела – як кажуть це все краще раз побачити!
Висловлюємо подяку Харківській обласній державній адміністрації та окремо – губернатору Харківської області Райніну І.Л.  та заст. голові робочої комісії з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО ДержГеоКадастру Оберемку Є.О., завдяки безпосередній допомозі яких і був реалізований на належному рівні цей проект.
Також на зборах було прийнято загальне звернення до Кабінету Міністрів України з приводу необхідності щонайскорішої розробки порядку виконання пункту 15  ч.1. статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни та гарантії соціального захисту” – за яким учасники бойових дій мають право на отримання пільгового кредиту на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт  індівідуального житла. Це питання на цей час виглядає найбільш “гарячим” та давно вже потребує вирішення на державному рівні – для учасників АТО, що вже реалізували своє право на отримання земельної ділянки.
Просимо громадські об`єднання учасників АТО, УБД, волонтерів та громадських активістів  залучатися до цієї ініціативи, а також зосередитися на таких важливих та дійсно складних соціальних проблемах, а не приймати участь у брудних політичних іграх.
DSC06083 DSC06015 DSC06032