У Харківському міському центрі зайнятості часників АТО навчали долати психологічні бар’єри

08.08

У Харківському міському центрі зайнятості відбувся тренінг «Соціальна адаптація» з надання психологічної допомоги військовослужбовцям, які повернулись із зони бойових дій. Мета – привернути увагу учасників АТО до важливості психологічної реабілітації, можливості надання необхідних заходів у державних установах, наявності служб, які можуть надати консультативні послуги.
Цікавою та повчальною частиною заходу було проходження психологічних тестів на самопізнання та усвідомлення себе і своїх слабких сторін, учасники вчилися долати психологічні бар’єри та перебувати у стійкому психоемоційному стані.
Тренери акцентували увагу присутніх на проявленні посттравматичного стресового синдрому, що виникає у військовослужбовців, які приймали участь у бойових діях та бачили всі реалії війни; наголошувалося на критеріях і факторах, які сприяють успішній адаптації бійців до мирного життя.
Атмосфера аудиторії була позитивна, присутні активно приймали участь у обговоренні тих чи інших психологічних вправ, висловлювалися та аналізували власні думки, почуття та мотиви до активізації внутрішніх ресурсів.
По закінченні заходу військовослужбовці подякували за надану їм допомогу, а також висловили свої твердження щодо необхідності в проведенні подібних заходів.