У Харківському національному університеті 01 вересня 2016 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань де приймав участь голова Харківської громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Сергієв Олександр Сергійович

02.09

У Харківському національному університеті внутрішніх справ 01 вересня  відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань. Участь у них взяли представники правоохоронних органів, ветерани АТО, особовий склад університету, вихованці ліцею «Правоохоронець», батьки та рідні першокурсників.

Після внесення Прапора університету ректор вищого навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зачитав присутнім вітальну телеграму, яку надіслав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. «Освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу. Вони визначають його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед, – йдеться в телеграмі. – Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної країни. Саме з них формується еліта держави, якій належить вести незалежну європейську Україну в майбутнє».

Вітаючи всіх присутніх із Днем знань, Валерій Сокуренко зазначив, що, вступивши до Харківського національного університету внутрішніх справ, молоді люди зробили свідомий вибір – служити й захищати свій народ і свою державу. Тож, протягом усіх років навчання, вони  повинні докласти максимум зусиль, щоб у майбутньому  робити це якісно, чесно та професійно.

Серед присутніх на святі був і легендарний «кіборг» Олександр Сергійович Сергієв. Він – кулеметник 93-ї механізованої бригади, що захищав Донецький аеропорт, голова Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО».

«Дивлячись на Вас, я бачу, що наші дії були не марні. Служіть і захищайте!» – сказав Олександр  Сергійович Сергієв та подякував керівництву університету за виховання нового покоління правоохоронців у дусі патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Під час святкового заходу на плацу відбулися показові виступи спецпідрозділу поліції особливого призначення КОРД, кінологічної служби та вибухотехнічного відділу ГУНП в Харківській області й Управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області зі службовими собаками.

Курсант Дар’я Жовніренко, батько якої був працівником органів внутрішніх справ та загинув під час виконання службових обов’язків, запропонувала присутнім хвилиною мовчання та покладанням квітів ушанувати пам’ять усіх загиблих правоохоронців.

 

43

57

55

21

19