У Харківському районі відбулися патріотично-виховні ігри “Патріот”

11.10

08.10.2016 року у с. Вільхівка, Харківського району, на території стадіону біля  школи, при підтримці вільхівського селищного голови Юрія Ємця, командування відділення спецпризначення Національної Гвардії України, керівництва Харківського районного військомату відбулися патриотично-виховні змагання між школярами “Патріот». В  рамках програми патріотичного виховання, визначалася першість між командами шкіл Харківського району: дітлахи мали змогу пройти смугу перешкод, позмагатися у стрільбі з гвинтівки ТОЗ-8, у перетягуванні канату, зборці-розборці автомату АК-74М.

Підтримати і нагородити школярів-переможців та відзначити тих патріотів, завдяки яким і втілюються такі зараз необхідні для наступного покоління програми патріотичного виховання, приїхав голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Олександр  Сергієв. У своєму  зверненні він наголосив важливість проведення подібних змагань на всій території Слобожаншини.

Закінчили захід традиційним гарячим кулішом з військової польової кухні, та шашликом під відкритим небом. Виснажені але щасливі школяри надовго запам’ятають перші уроки мужності – і вже не так важливо хто був тоді першим.

img_6410 img_6440 img_6443 img_6446