У Харкові учасникам АТО можуть надати «невідкладну соціальну допомогу» з онлайн-заявці

22.07

У Харкові 105 учасників АТО і членів сімей загиблих військових отримали матеріальну допомогу на загальну суму 418 тис. грн.

Як повідомила 15 липня, директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, мат.допомогу надається за рахунок коштів міського бюджету в разі тяжкої хвороби, необхідності проведення дорогого лікування або операції, складних життєвих обставин. Також членам сімей загиблих надаються додаткові соціальні гарантії на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на 1, 37 липня пільговикам нараховані соцгарантії на додаткові 21 тис. грн.

Крім того, місто виділило 2,7 млн грн на допомогу учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам сімей загиблих в АТО до Дня захисника України.

«Також ми надаємо військовим і їхнім родинам консультації і психологічну допомогу. На сайті «Довіра» http://dovira.kh.ua  є кнопка «Невідкладна соціальна допомога» – онлайн-форма заявки на отримання соціальної, юридичної, психологічної допомоги. Після звернення ми виїжджаємо для вирішення проблем. Також на сайті працює онлайн-консультація. В рамках цього напрямку роботи допомогу отримали 826 осіб з сімей учасників АТО », – повідомила директор департаменту.

Довідка. У Харкові на обліку перебуває 2634 учасника бойових дій в зоні проведення АТО, 22 інваліда АТО, 50 Більш членів Шім’ї загиблих учасників АТО.