У Харкові учасників АТО з інвалідністю запрошують на безкоштовні курси з масажу

05.09

У Харкові Міжрегіональний навчальний центр масажних технологій запрошує на безкоштовне навчання на курси масажу учасників АТО з інвалідністю. Про це повідомляє Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО в публікації на Фейсбуці.

Міжрегіональний навчальний центр масажних технологій створений за розпорядженням Кабінету міністрів України (№ 359-р від 31 березня 2015) на базі Харківської державної академії фізичної культури Кафедри фізичної реабілітації та рекреації.

Зараз Центр проводить оперативне професійне навчання воїнів-інвалідів АТО різних видів масажу для подальшої професійної діяльності; навчання членів їх сімей методикам лікувального масажу для ефективної і швидкої реабілітації своїх рідних.

Навчання воїнів-інвалідів АТО професійного масажу проводиться з наданням офіційного документа про отриманою спеціальністю, безкоштовно і позачергово.

Також навчання членів сімей воїнів-інвалідів АТО методикам лікувального масажу для ефективної і швидкої реабілітації своїх рідних проводиться безкоштовно і позачергово.

Звертатися за адресою: Україна 61202 м. Харків, вул. Переможна 21, каб. 401.

Телефони: (057) 336-00-22, (097) 3636911

Сайт: http://massagist.com.ua

IMG_0749

IMG_0732