У Харкові відбувся Форум Волонтерів

13.04

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” прийняли участь у проведенні волонтерського форуму “Харків – місто героїв”.

8 квітня у Харкові відбувся захід, присвячений сприянню комунікації між військовими, волонтерами, місцевими громадами, міжнародними благодійними організаціями.

Цей форум був скерований в першу чергу на ефективне співробітництво й взаємопорозуміння між всіма тими, хто докладає всі свої зусилля на скоріше наближення перемоги.

Важливість взаємодії між військовими та волонтерами у своєму виступі перед присутніми на форумі підкреслив секретар ГО “Спілка ветеранів АТО”, депутат Харківської міської ради Юрій Корсунов. На жаль, і досі – на 8 році війни забезпечення армії за деякими напрямками майже повністю залежить від волонтерів.

Дрони та машини, продукти та амуніція – багато в чому військові покладаються на них.

Можна константувати, що місцеві органи влади в цьому питанні поки не змогли побудувати ефективну систему взаємодії із ЗСУ. На це звертали увагу наступні доповідачі.

В цілому форум показав великий об’єм тієї організаційної роботи – яка лежить на плечах волонтерів, благодійних організацій. І яку має все більше на себе перебирати діючі органи влади – в тому разі і на місцевому рівні.