У Харкові відкрилася виставка світлин учасників АТО “Переможці”

14.04

9 квітня 2016 року на 2 поверху Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відкрилася фотовиставка “Переможці”, присвячена воїнам АТО та волнтерам, які втратили кінцівки під час військових дій у зоні АТО. Її персонажами стали справжні незламні духом бійці – 17 воїнів-патріотів та одна волонтерка. У відкритті виставки приймали безпосередню участь і герої світлин – десантники Юрій Веселовський, Влад Кузнєцов, “кіборг” Вадим Довгорук, заступник голови ХОДА Михайло Черняк та в.о. керівника Харківського теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Корсунов Ю.М.
Виставка «Переможці» в Харкові організована ГО «Лінія згоди» за підтримки ХОДА. Партнерами проекту виступили телеканал «1 + 1», ведуча якого Соломія Вітвіцька стала модератором відкриття виставки. Ще один партнер проекту, журнал «VIVA!», підготував спецвипуск «Переможці» з історіями героїв фоторобіт. Кошти від продажу спецвипуску в рамках виставки підуть на розвиток протезування в Україні.

Раніше проект-виставка побував в Києві, Торонто і Дніпропетровську. У 2016 році фотографії будуть показані в містах нашої країни, Канади і США.

Виставка працюватиме в приміщенні ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка до 30 квітня. Її можна відвідати з 14:00 до 17:00 в будні дні та з 11:00 до 17:00 – у вихідні. Вхід вільний.

pere pere1 pere2