У Харкові закладено майбутній пам`ятник Героям АТО!

30.05
26 травня 2016 року о 11.00 у сквері Захисникам України (у минулому площа Повстання) поблизу станції метро Захисників України було закладено першій камінь  майбутнього пам`ятнику Героям АТО та меморіальну капсулу із зверненням до майбутніх поколінь з побажанням жити у дійсно вільній, незалежній і багатій державі.
У церемонії закладення приймали участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, представники української православної церкви Київського патріархату, керівництво громадських об`єднань учасників АТО. 
В ході церемонії закладки капсули Олександр Новак зачитав вітальне слово міського голови Геннадія Кернеса,  (який нажаль не зміг прийняти участь у такому визначальному заході): «Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо загиблих і поранених, проте є і перші історичні перемоги – згуртованість нації, яка готова боротися за свої національні та політичні права. З початку збройних протистоянь українські військовослужбовці неодноразово демонстрували свою сміливість, мужність, багато воїнів проявили особистий героїзм, їхні вчинки можуть і повинні стати зразком для всього українського народу. Серед захисників Вітчизни є і наші земляки, які не повернулися живими з лінії протистояння. Цей камінь, який в урочистій обстановці ми сьогодні закладаємо, – перший камінь в основу монумента пам’яті загиблих харків’ян, пам’яті їхнього славного подвигу».
Найближчим часом буде офіційно оголошено про відкритий конкурс проектів майбутнього памятника і, приблизно через рік, як сподіваються ветерани війни на сході, він буде споруджений у сквері Захисникам України – який нещодавно був перейменований в рамках процесу декомунізації нашого міста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA