У Кабміні обіцяють надавати земельні ділянки бійцям АТО в першу чергу

22.08

Уряд прийняв розпорядження щодо забезпечення учасників антитерористичної операції і сімей загиблих військовослужбовців земельними ділянками, повідомляє прес-служба Мінрегіону України з посиланням на віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

«Цим розпорядженням визначені конкретні терміни і виконавці рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО», – сказав Зубко у п’ятницю під час відвідин 95-ї окремої аеромобільної бригади в Житомирі.

«Згідно з рішенням, Госгеокадастр і місцеві адміністрації визначать земельні ділянки, які можуть бути відведені учасникам АТО», – пояснив він.

Віце-прем’єр зазначив, що «Госгеокадастр і місцеві органи влади повинні в першу чергу розглядати звернення учасників АТО щодо відведення їм земельних ділянок».

«Вся інформація про місцезнаходження, цільове призначення та площі земельних ділянок, які можуть бути відведені учасникам АТО, буде публікуватися на сайтах цих органів», – зазначив він.