У кожній області буде створено центр допомоги учасникам АТО!

08.10
Порошенко доручив держадміністраціям створити центри допомоги учасникам АТО –  повідомляють з Адміністрації Президента.
Президент Петро Порошенко доручив обласним та Київській міській державним адміністраціям створити центри допомоги учасникам антитерористичної операції. Про це на брифінгу сказав перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.
“За результатами наради з головами обласних та Київської міської державних адміністрацій Президент підписав указ, що передбачає створення при обласних та Київської міської державних адміністраціях центрів допомоги учасникам антитерористичної операції”, – сказав Ковальчук.
Він зазначив, що такі центри будуть координувати всю роботу на місцях з надання відповідної допомоги, забезпечення гарантій і пільг учасникам АТО.
Центри будуть об’єднувати волонтерів, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Організаційне та інформаційно-аналітичне супроводження центрів забезпечуватимуть держадміністрації.
Текст самого указу можна подивитися тут: http://www.president.gov.ua/documents/5702015-19464
Нагадуємо, на початок жовтня 74 627 військовослужбовців та працівників Збройних сил отримали статус учасника бойових дій з початку проведення антитерористичної операції. У Харківській області загальна кількість учасників АТО приблизно дорівнює 3 тисяч чоловік станом на вересень 2015 р.