У Кривому Розі урочисто відкрили пам`ятник воїнам, які загинули у АТО

28.03
 19 березня 2016 року у Кривому Розі урочисто відкрили перший в Україні пам`ятник воїнам, що загинули у зоні АТО.
Відкрити пам’ятник ще влітку 2015 року запропонували демобілізовані бійці, родичі загиблих військових, волонтери з Кривого Рогу та області.
Ескіз пам’ятника створив криворізький скульптор Володимир Токар, за його проектом вже було зведено пам’ятник воїнам-афганцям в Жовтневому районі міста. За словами творця монумента, прототипом пам’ятника став мінометчік- “кіборг” Євген Абросимов з позивним “Абрикос”, який брав участь у захисті Донецького аеропорту.
Скульптура “кіборга” поміщена між двома символічними крилами літака, які символізують трагедію Іл-76, збитого під Луганськом в червні 2014 року.
На монументі викарбувані імена земляків, які загинули під час військової операції на сході України. Кривий Ріг в бойових діях на Донбасі втратив сто бійців.
У урочистостях, присвячених відкриттю памятника приймали участь ветерани АТО з Харківської області, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” і особисто голова Харківської міської організації, “кіборг” Сергієв О.С., які були запрошені своїми побратимами-криворіжцями.
Сподіваємося, що незабаром пам`ятник героям АТО буде возведено і у нашому місті – ГО “Спілка ветеранів АТО” присвячує цьому процесу значну увагу та покладає чималих зусиль, щоб це пройшло на належному рівні.
 20160319_135032
20160319_135110