У супермаркетах учасники АТО отримають знижку на товари

04.04

За підтримки ХОДА в регіоні реалізують проект «Соціальна картка учасника антитерористичної операції».

З 2018 року в торговельних мережах «Восторг», «Дігма» та «Ділайт» військовослужбовці, які проходили чи проходять службу на сході України та мають статус учасника АТО, можуть отримати знижки на всі товари в розмірі від 5 % до 8 %. Для того, щоб отримати знижку, необхідна лише картка «ПриватБанку». Ініціативу громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів» щодо реалізації такої програми підтримала голова ХОДА Юлія Світлична.

Ті учасники АТО, які мають картки «ПриватБанку» (картку можна оформити в будь-якому відділенні «ПриватБанку» абсолютно безкоштовно), автоматично отримують знижку, розраховуючись ними. Оформлювати додаткові документи чи звертатися до органів соціального захисту не потрібно. Новою послугою вже користуються 8500 учасників АТО.

«Для того, щоб оформити картку, потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код, посвідчення учасника АТО надавати не потрібно, банк самостійно перевіряє, чи має людина відповідний статус, – зазначив  керівник напрямку просування програм для бюджетних організацій ГРУ «ПриватБанку» в Харківській області Сергій Колпаков. – Картка є відразу робочою, та вже за декілька хвилин після оформлення можна користатися знижкою».

За словами голови ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів» Олександра Ларіна, картка унікальна тим, що найближчим часом всі учасники АТО зможуть отримувати на неї соціальні виплати.

Пишеться на сайті Харківської державної обласної адміністрації.