Учасник АТО запобіг умовному нападу диверсантів на військовий об’єкт

16.05

Продовжується проведення тренувальних зборів бригади територіальної оборони на Харківщині. Під час навчань відбувається військова гра з пошуку умовних диверсантів, дії яких імітують військові зі складу розвідки однієї з механізованих бригад ЗСУ.
Цієї ночі, після команди “Відбій”, черговий добового наряду, ветеран антитеристичної операції у складі 53 ОМБр, старший сержант Андрій В. виявив в одному з приміщень казарм невідомих осіб зі зброєю, які представилися військовослужбовцями резерву.
“Я вирішив перевірити третій поверх, на якому відпочивали військові після напруженого дня навчань, коли побачив невідомих зі зброєю” – розповідає Андрій подробиці тої ночі. – Після того, як я поцікавився, а що вони тут роблять, ці люди відповіли, що “ їм, нібито, просто не спиться ”. Але ж я знав, що у приміщенні казарми немає бути озброєних чоловіків, оскільки зброя є лише у патруля. Очевидно, що вони просто не хотіли розкривати себе, а тому удали що все нормально”.
Ветеран каже, що після того, як він зрозумів що це люди не зі складу бригади та що вони, скоріш за все, пробралися в приміщення задля заподіяння “диверсії” або умовного захоплення когось з офіцерів, він одразу повідомив вище керівництво.

До місця події одразу ж прибув озброєний патруль та черговий офіцер. Коли невідомі зрозуміли, що їх викрили, вони без вагань розповіли, що просто імітували проникнення у розташування підрозділу.
Ветерани АТО кажуть, що це лише початок військової гри та необхідно чекати подібних несподіванок до самого закінчення навчань.

Будемо слідкувати.