Учасники АТО допомогли мешканцям Чугуївщини відстояти своє право на чисте повітря

25.07

Ще у березні 2017 року учасники АТО – мешканці Чугуївщини, члени нашої спілки звернулися до керівництва Чугуївської районної адміністрації стосовно шкідливого впливу господарської діяльності ТОВ “ТСК Рисайклінг групп”, проммайданчик якої з переробки та знищення автошин та гумової продукції знаходиться поблизу с. Кочеток Чугуївського району у безпосередньому наближенні до річки Сіверський Донець. В результаті роботи проммайданчика  постійно забруднювалося викидами диму та токсинів навколишнє середовище – про що постійно скаржилися місцеві мешканці.

Нашу ініціативу також підтримали сусідні садові товариства “Акація” та “Потенціал”, які знаходяться поруч з проммайданчиком – були написані звернення до поліції та прокуратури щодо шкідливої роботи цього проммайданчика.

Висловлюємо подяку Чугуївській районній державній адміністрації, й особисто голові – Шошину Миколі Миколайовичу за те, що допомогли відстояти інтереси місцевої громади: договір оренди земельної ділянки для проммайданчика не був продовжений і найближчим часом на цій ділянці взагалі припиниться будь-яке виробництво.

Сподіваємося що і у інших районах Слобожанщини учасники АТО будуть активніше долучатися то соціальних ініціатив громади – адже це наша країна, яку ми відстояли, тому залишатися відсторонь від таких показових процесів ми не маємо права.

DSCN4050 DSCN4055