Учасники АТО отримали накази про передачу у власність земельних ділянок та про надання дозволів на розробку документації із землеустрою

18.05

Сьогодні, 18 травня в актовій залі Департаменту Агропромислового розвитку Держпрому відбулася видача ветеранам АТО наказів про передачу у власність земельних ділянок та  про надання дозволів на розробку документації із землеустрою.

Участь у заході приймали перший заступник голови ХОДА Беккер Марк Львович, в.о. голови Держгеокадастру України Колотілін Олександр Костянтинович, голова управління Держгеокадастру у Харківській області  Оберемок Євген Анатолійович, військовий комісар Харківської області Калгушкін Юрій Леонідович, почесний голова ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієв Олександр Сергійович, учасники АТО та члени родин загиблих.

DSCN6317 DSCN6299 DSCN6336

Під час проведення заходу було відмічено, що Управління ДержГеокадастру Харківської області за підсумками 2017 року зайняло друге місце в Україні за кількістю наданих учасника АТО дозволів на розробку землевпорядної документації (4095 дозволів). Ефективна та послідовна робота працівників ДержГеокадастру Харківської області щодо надання постійної допомоги у виділенні земельних ділянок учасникам АТО була відзначена належним чином – керівникові управління  Оберемку Євгену Анатолійовичу, була вручена грамота від командувача сухопутних військ ЗСУ Генерала-полковника С. М. Попко.

DSCN6323

Накази на передачу у власність  для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Камянської сільської ради Ізюмського району отримали земельних ділянок 65 учасників АТО.

82 учасника АТО отримали накази для ведення садівництва за межами населених пунктів: Пересичанської селищної ради Дергачівського району, Пісочінської селищної ради Харківського району, Скрипаївської сільської ради Зміївського району, Люботинської міської ради.

DSCN6312 DSCN6332 DSCN6327 DSCN6295 DSCN6296

Зокрема, 2 земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі отримала родина ( дружина Наталія Рожок та мати Тетяна Козловська) загиблого ветерана АТО Сергія Бризгайло та 1 земельну ділянку для ведення садівництва в Харківському районі – родина (дружина Юлія Литвинова) загиблого ветерана АТО Івана Литвинова.

DSCN6325 DSCN6326

Крім цього, 54 учасника АТО отримали накази про надання дозволів на розробку документації із землеустрою земельних ділянок для ведення садівництва за межами населених пунктів Дергачівської міської ради Дергачівського району.