Учасники АТО провели перевірку перевізника щодо відмов у пільговому перевезенні

03.02


На початку місяця було зафіксовано чимало скарг учасників АТО щодо відмов у пільговому проїзді за маршрутом Харків – Васищеве, №1198. Саме тому 03 лютого учасники АТО, члени Шевченківського районного відділення Спілка ветеранів АТО тричі перевірили наявність пільгового перевезення за даним маргрутом: 7-00, 11-00, 11-25. Під час перевірки порушень не виявлено. А при спілкуванні з водіями встановили, що 01 та 02 лютого адміністрацією перевізника було відмовлено у пільговому проїзді через несплату компенсації сільської радою.
Нагадуємо, що згідно Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а саме стаття 12, п. 7, учасникам бойових дій надається:

безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі.

Подібне обмеження є незаконним. Саме тому звертаємось до усіх учасників АТО: фіксуйте на відео відмову у пільговому перевезенні та повідомте про цей випадок голову районного відділення Спілка ветеранів АТО.
Більш того, ми записали відео, що потрібно робити при відмові. Радимо переглянути та скинути посилання своїм побратимам: https://youtu.be/vdtnlTFWXmk

Учасники АТО провели перевірку перевізника щодо відмов у пільговому перевезенні