Учасники АТО у Харківській області отримають адресну матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн кожний!

02.11
Як і раніше повідомляв наш сайт, всі учасники АТО, які стоять на обліку у районних департаментах соцзахисту, будуть мати змогу у найближчий час (десь на протязі 1 місяця) отримати матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

Відповідні зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Харківської області на 2011 – 2015 роки прийняли депутати обласної ради.

З ініціативою виділити 2 млн гривень з бюджету області на надання матеріальної допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих у ході антитерористичній операції виступив Департамент соціального захисту населення ХОДА.

«Ця матеріальна допомога планувалася до Дня захисника України, рішення про її виділення повинні були приймати на сесії обласної ради 8 жовтня. Сесію перенесли, але матеріальну допомогу ми все-таки хочемо виплатити саме з таким формулюванням. Списки тих, хто отримає допомогу, готуватимуть райдержадміністрації. Планується, що розмір адресної допомоги складе близько 1000 гривень», – пояснили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Додамо тільки що саме ГО “Спілка ветеранів АТО” звернулася з подібною пропозицією до органів влади ще 3 місяці тому (згідно листа №165 від 18.08.2015 р)
Сподіваємося що всі учасники АТО вже зарееструвалися у районних соцзахистах і проблем з отриманням фінансової допомоги не буде.