Учасники АТО вшанували ветеранів ІІ світової війни

26.08

В день звільнення Харкова від німецько-фашистських окупантів 23 серпня групі учасників бойових дій – членам спілки ветеранів АТО, пощастило побувати у гостях у ветерана ІІ Світової Війни Сербського Володимира Мартиновича.
Володимир Мартинович сильний, вольовий та дуже мужній Ветеран. Він у складі 94 гвардійської стрілецької дивізії приймав участь у битві за Курську дугу. Як справжній захисник Вітчизни Володимир Мартинович звільняв Харків – жорстоке та тривале протистояння з військами Гітлера, яке врешті-решт завершилося успіхом. Його наснага та бойовий досвід були відчутними у форсуванні Дніпра, звільнення Варшави, у Вісло-Одерській операції, у Битві за Берлін, за що він отримав численні нагороди, подяки та відзнаки.
Незважаючи на різницю у віці, а Ветерану виповнилося 91 рік, ми легко знайшли спільну мову. Дуже уважно слухали його розповіді: як йшли жорстокі бої за Харків, як його звільняли і які жертви понесли військові заради цього. Вся ця жорстокість війни для нас була близької та зрозумілою. Йому було приємно, що мужню справу Захисників Батьківщини відважно продовжує вже молоде покоління. В кінці ветеран додав: “Батьківщину треба захищати”.
Дуже пишаємося нашим Ветераном Володимиром Мартиновичем та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

28 DSC_0015 DSC_0020