Учасники АТО з Харківської області тепер мають змогу отримувати безоплатне навчання за високооплачуваними професіями!

26.07
Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” відвідали Харківський центр професійно-технічного навчання (ХЦПТН) Державної служби зайнятості у м. Дергачі. Були проведені перемови з керівництвом цього учбового закладу, отримана інформація щодо можливості отримання навчання учасниками АТО на базі ХЦПТН. Вже з вересня 2015 року учасники АТО можуть проходити безоплатне навчання у цьому центрі на спеціальності операторів станків з ЧПУ: фрезерувальники, токарі, різчики металу. Строк навчання – 4,5 місяці. Середня зп при роботі на ціх спеціальностях – 10-12 000 грн.
Єдине поки не вирішене питання – розміщення на проживання під час навчання, але співробітники Харківського обласного центру зайнятості запевнили що до вересня воно буде вирішено.

Зауважимо: Харківський центр професійно-технічного навчання (ХЦПТН) Державної служби зайнятості у м. Дергачі – учбовий центр нового, дійсно європейського рівня, у якому дійсно все – від структури навчання до приміщень та обладнання відповідає найвищим стандартам. Дивимось фото!

учбовий центр дергачі 0

учбовий центр дергачіучбовий центр дергачі 20учбовий центр дергачі 8учбовий центр дергачі 1