Учасники АТО завітали на сесію с. Рубіжне щодо створення генплану та зміни меж села

Учасники АТО завітали на сесію с. Рубіжне щодо створення генплану та зміни меж села
09.02

У четвер, 08 лютого, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із керівником Вовчанського відокремленого підрозділу Спілки та керівником Вовчанської районної спілки учасників АТО були присутні на сесії Рубіжненської сільської ради Вовчанського району.

Підставою для відвідування сесії стало питання створення генплану та зміни меж населеного пункту, в тому числі включення в межі с. Рубіжне 10 земельних ділянок учасників АТО – військовослужбовців НГУ, що проходять службу у військовій частині, розташованій в с. Рубіжне. Це б дало змогу хлопцям прийняти участь в соціальних програмах будівництва житла, розробки проекту електрифікації, прокладання комунікацій, тощо.

Учасники АТО завітали на сесію с. Рубіжне щодо створення генплану та зміни меж села
Учасники АТО завітали на сесію с. Рубіжне Вовчанського району щодо створення генплану та зміни меж села

Однак, на превеликий жаль, більшість депутатів висловилась проти включення земельних ділянок ветеранів в межі населеного пункту. Більше того, прикро, що серед цих депутатів був і учасник АТО. А окремі особи, навіть висловлювали відверто недержавницькі погляди. Звісно, що це не зовсім приємно було чути хлопцям, які жертвували своїм життям за Україну. Проте, нехай це залишиться на совісті таких осіб. А ми надалі зосередимось на захисті інтересів учасників АТО і продовжимо вирішувати цю ситуацію, аби герої АТО максимально реалізували свої права.

Нажаль, маємо констатувати, що це не перші проблемні ситуації з учасниками АТО у Вовчанському районі. Вважаємо, що це є результатом поганої взаємодії представників місцевої влади та чиновників в районі з учасниками АТО. Враховуючи, що це прикордонний з агресором регіон і на 4-й рік війни в цьому районі існують суттєві проблеми з державницькими поглядами та патріотичним вихованням – ГО “Спілка ветеранів АТО” бере цю ситуацію під особистий громадський контроль.