Українські військові в зоні АТО будуть отримувати більше

07.08

В Україні підвищать рівень доплат військовим в АТО.

Про це, 5 серпня, заявив президент України Петро Порошенко. Також він заявив, що буде збільшено грошове забезпечення військовослужбовців деяких спеціальностей.

«Це дає можливість нам сконцентрувати на ключових напрямках наші зусилля, спрямувати ресурси і резерви. Я доручив, і Міністр оборони мене проінформував, що підписаний наказ, відповідно до якого буде збільшено грошове утримання військовослужбовців певних спеціальностей, яких конче потребує сьогодні українська армія: льотчики, десантники, спецназівці, танкісти, в першу чергу механіки-водії, та інші напрямки, де на сьогодні нам потрібна не лише чисельність, а фахова підготовка і збільшення мотивації, не лише моральної, для того, щоби якісно виконувати обов’язки, покладені державою», – наголосив Петро Порошенко.

Радник президента, Юрій Бірюков, повідомив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук: «З 1 серпня 2017 піднята з / п багатьом категоріям і спеціальностями в ЗСУ. ВДВшечка: від солдата до комбата. З 1 серпня 2017 року порушено розмір доплати за роботу в АТО: 1-лінія 10 000 гривень, 2-я лінія 4 500 гривень ».