Українським військовим підвищать зарплати

28.07

Голова РНБО вважає професію військового найбільш престижною і важливою в країні.

У зв’язку з інфляцією військовим в наступному році підвищать зарплати, заявив глава РНБО Олександр Турчинов під час наради з підготовки оборонного бюджету на 2017 рік, повідомляє прес-служба відомства.

У засіданні взяли участь керівники всіх силових міністерств і відомств, а також Міністерства економіки та Міністерства фінансів.

“З огляду на загрози, які стоять перед країною, ми не можемо зменшити обсяги фінансування сектора безпеки і оборони. Саме тому вимога Стратегії національної безпеки щодо фінансування сектора безпеки і оборони в розмірі 5% від ВВП повинна чітко виконуватися”, – сказав Турчинов.

Крім того, глава РНБО наголосив на необхідності компенсувати незабезпечені витрати на оборону поточного року в зв’язку з невирішеним питанням в парламенті по наповненню Спеціального фонду за рахунок арештованих коштів оточення екс-президента Віктора Януковича.

“Разом з проектом бюджету на наступний рік ми повинні відпрацювати Державне оборонне замовлення на 2017 рік, віддаючи перевагу сучасним ракетним комплексам, потужним артилерійським системам, засобам ППО, радіоелектронної боротьби і радіотехнічної розвідки і т.д.”, – зазначив Турчинов.

Він додав, що зарплата військових повинна збільшитися з урахуванням інфляції, і що необхідно підтримувати статус професії військовослужбовця, як найбільш престижною і важливою професією в країні.

Відзначимо, з 1 грудня влада має намір підвищити соцстандарти в Україні на 10%. Зокрема, мінімальна зарплата зросте на 50 гривень – до 1600 гривень.

ua_army_146956403395