Уряд затвердив порядок відшкодування учасникам антитерористичної операції транспортних витрат

04.09

Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасникам антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад, ідеться на сайті Урядового порталу.
Проект акта було розроблено на виконання пункту 1 статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та на виконання підпункту 3 пункту 3 Указу Президента України від 13 грудня 2015 року № 678/2015 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю».
У Мінсоцполітики роз’яснили, що прийняття урядом такого рішення дасть змогу визначити механізм відшкодування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ та назад. Це дозволить пройти психологічну реабілітацію більшій кількості учасників АТО, які її потребують.
Передбачається, що реалізація положень постанови відбуватиметься за рахунок бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», за якою головним розпорядником коштів визначено Міністерство соціальної політики України, в межах затверджених витрат з Державного бюджету України на відповідний рік.

d502590e6a1702c68f4ee0f0c55ea0d1