Увага! Інформуємо про чергову інформаційну операцію російських спецслужб

02.09

Російський телеграм канал «НачШтабу» нещодавно придумав нову «замануху» для довірливих українських «служивих», щоб витягнути побільше секретної інформації. Методи, які використовують російські військові схожі на спілкування дорослого з дитиною. Але, схоже, навіть попри такий «низький рівень спілкування», якусь користь антиукраїнським силам воно приносить.

Російські розвідники закликають «обмінюватися» інформацією про себе, своїх товаришів по службі, сусідів, розповідати про «палких прихильників та противників», виставити своє фото на фоні військової техніки, прапору військової частини, фото з командиром та членами його родини. Завтра всі ці «одкровення» будуть систематизовані та використані проти України, її захисників, рідних та близьких українських патріотів.Переконаний, більшість військових – прекрасно це розуміє.

Шановні військові. Якщо у вас виникли якісь проблеми по службі, звертайтеся до реальних і офіційних компетентних юристів, Громадських Об’єднань ветеранів АТО/ООС, яких у нас уже вистачає по всій країні.