В день українського добровольца відбулася видача земельних ділянок

14.03

14 березня 2018 року у приміщені актової зали Департаменту Агропромислового розвитку Держпрому до Дня українського добровольця бійці АТО отримали у використання 82 земельні ділянки для ведення садівництва та 63 – для ведення особистого селянського господарства.

Разом із першим заступником голови Харківської ОДА Беккером М. Л. та головою ГУ Держгеокадастру у Харківській області Оберемком Є. А. вшанували хвилиною мовчання героїв, що нажаль не повернулись з поля бою, а також привітали присутніх зі святом і урочисто передали документи на 82 земельних ділянки під ОСГ у Великобурлуцькому районі Харківської області та 63 земельні ділянки під садівництво у Дергачівському районі Харківської області.

За словами начальника ГУ Держгеокадастру в Харківській області Євгена Оберемка, ділянки для ведення особистого селянського господарства знаходяться за межами населених пунктів Великобурлуцької селищної ради, ділянки для ведення садівництва – в садовому товаристві «Пересічанська слобода» в Дергачівському районі.

Наразі до Головного управління Держгеокадастру в Харківській області надійшло 10 512 заяв від учасників АТО на оформлення земельних ділянок. Надано 7967 дозволів на розробку документації із землеустрою, на загальну площу 10063,8558 га. Прийнято 6339 наказів про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність 6340 земельних ділянок загальною площею 7642,1235 га. Усього на Харківщині створено 19 садових товариств для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів, зокрема 5 – на території Дергачівського району.

ччр ттв шво ува