В Харківській області розробляють проект комплексної котеджної забудови для учасників АТО

12.10

У Харківській області розробляють проект комплексної котеджної забудови для учасників АТО.

В обговоренні всіх проектів взяли участь члени Харківської обласної ГО «Спілка ветеранів АТО», ГО «Харківська спілка прикордонників-учасників АТО», представники учасників АТО м. Первомайського та представники місцевих органів влади.

Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович, в декількох районах області планується розмістити близько 120 земельних ділянок для будівництва дачних, житлових і садових будинків для учасників АТО.

На даний момент розглядають плани територій дачного будівництва в місті Люботин, житлової забудови в місті Первомайський і розміщення індивідуального садівництва на території Російсько-Лозівської сільської ради Дергачівського району.

«Особливу увагу звернули на представлений проект детального плану забудови території громадського центру села Вільхівка, де планується розмістити клуб, кафе і інші об’єкти дозвілля. Будівництво цих об’єктів створить повноцінну систему обслуговування жителів села з урахуванням нових жителів – 158 сімей учасників АТО », – зазначив Михайло Рабинович.

«Розробка містобудівної документації такого рівня повинна стати позитивним прикладом для місцевих органів влади у Харківській області та дозволить їм у повній мірі вирішувати питання планування, забудови і управління територіями для сталого розвитку територіальних громад», – вважають у Департаменті містобудування та архітектури ХОДА.

Ініціатори будівництва кажуть, що ділянки комплексної котеджної забудови для учасників АТО стануть пілотним проектом такого рівня у Харківській області.