В Харківській області тепер працює повноцінний реабілітаційний центр для учасників АТО

20.07
Нарешті учасники АТО у Харківській області мають можливість проходити належний курс реабілітації – після поранення чи захворювання. Реабілітаційний центр тепер діє на базі Харківського обласного шпиталю для інвалідів війни (Харків, вул. Луначарського, 42А). Повинні зауважити: центр має майже все необхідне медичне обладнання та устаткування для проведення реабілітаційного процесу  на дійсно європейському рівні. Без зайвих слів: шпиталь один з найкращих у Харківській області! Також відмітимо високій рівень професійної підготовки лікарів та медсестер. Особлива подяка начальнику госпиталя Федченко Юрію Григоровичу – за порозуміння та допомогу у оформленні необхідних документів для учасників АТО!

Для учасника АТО, який хоче пройти курс оздоровлення чи лікування у реабілітаційному центрі необхідно пройти обстеження у своїй територіальній чи відомчій лікарні. Потім – з висновком обстеження та копією УБД (чи справки учасника АТО) ви звертаєтесь у реабілітаційний центр. Поки такий порядок діє у тестовому режимі (пізніше скоріше за все буде запроваджена талонна система), для коригування проблем слід звертатися до вповноваженого представника ГО “Спілка ветеранів АТО”: 066-734-72-07 Владислав Миколайович.

До уваги волонтерів та благодійників!

Благодійний Фонд “Допомога ветеранам АТО” збирає пожертви на придбання додаткового медичного обладнання для реабілітації учасників АТО та проведення ремонту приміщень у Реабілітаційному центрі.

Додаткова інформація за тел. 050-596-62-30 Юрій Миколайович

реабілітаційний центр