В Харківській області тепер запроваджено безкоштовне оздоровлення для дітей учасників АТО!

14.07
За поданням ГО “Спілка ветеранів АТО” в Харківський області запроваджена програма оздоровлення дітей учасників АТО за бюджетні кошти. Дякуємо голові харківської обласної адміністрації Ігорю Райніну та його команді – які почули наші звернення та прохання й приділили увагу існуючим проблемам учасників АТО та їх сімей. Розпорядженням №305 від 03.07.2015 року діти учасників АТО (як тих, хто вже отримав належний статус та й тих, хто зараз перебуває у зоні АТО) отримали можливість безоплатного оздоровлення у дітячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Для отримання безоплатних путівок для дітей у відповідні заклади учасникам АТО треба звертатися у районні департаменти молоді та спорту.

Витяг з тексту розпорядження:

З метою забезпечення безкоштовними путівками дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції губернатором області видано розпорядження від 03 липня 2015 року №305 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 квітня 2010 року №205» щодо внесення до переліку дітей, які підлягають оздоровленню за бюджетні кошти, наступні категорії дітей:

  • дітей, один з батьків яких загинув, постраждав або бере безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції;
  • дітей із сімей демобілізованих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Розпорядження   Відповідь ХОГО