В Харкові відбудеться фестиваль, присвячений Дню захисника України

07.10

7 та 8 жовтня о 16:00 пройде захід на сцені КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» (вул. Сумська, 25).

«ХІ Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні «Солдати миру 21-го століття» проводиться з метою пропаганди кращих зразків антивоєнної і патріотичної пісні,  формування у молодого покоління почуття патріотизму, громадянської відповідальності за мирне майбутнє нашої країни, шанобливого ставлення до історії, сьогодення та майбуття нашої держави», – розповідають організатори.

У заході візьмуть участь понад 50 учасників з усіх регіонів України – як професійні автори, так і виконавці-аматори, що працюють в жанрі патріотичної пісні. Фестиваль проводиться вже 11 років.

Організаторами фестивалю є Українська спілка ветеранів Афганістану та Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

 «Мета заходу – пропаганда кращих зразків антивоєнної і патріотичної пісні,  формування у молодого покоління почуття патріотизму, громадянської відповідальності за мирне майбутнє нашої країни, шанобливого ставлення до історії, сьогодення та майбуття нашої держави», – розповідають організатори – спілка ветеранів Афганістану та Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).