В контрактників ЗСУ збільшилося грошове забезпечення

08.02

З січня зарплата у бойових частинах у зоні АТО становить від 9 тис. грн для сержантського складу та від 12 тис. грн – для офіцерів.

«Ми маємо виконати поставлені перед регіоном завдання в повному обсязі та у встановлені строки. Це надзвичайно важливо і принципово, особливо враховуючи загострення ситуації в зоні АТО. Комплектування бойових частин професійними військовослужбовцями – запорука безпеки Харківської області та країни в цілому», – підкреслив керівник заступника голови ХОДА Олександр Скакун.

«Зокрема, необхідно інформувати про поетапне збільшення грошового забезпечення контрактників, яке в цьому році становитиме від 9 тис. грн для сержантського складу та від 12 тис. грн – для офіцерів у бойових частинах у зоні АТО. Крім того, за рік служби контрактники отримуватимуть грошову винагороду у розмірі 18 тис. грн», – зауважив військовий комісарХарківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

За його інформацією, всі військовослужбовці, які поступають на службу, проходять 5-денне тренування у навчальних центрах та направляються до бойових військових частин у зоні АТО.

У лютому контрактники від Харківщини відправлятимуться до ЗСУ в два етапи: 13-16 лютого та 25-27 лютого.

134a9954_novyiy_razmer-2000x1333-5e81

Нагадаємо, у 2016 році Харківська область направила до Збройних сил України 3307 контрактників, посівши за підсумками року друге місце серед регіонів.