В оборонному відомстві стартує проект з реформування системи забезпечення житлом військовослужбовців, – Міноборони.

08.08

5 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів робочу зустріч з представниками Офісу Реформ оборонного відомства і керівником проекту з реформування системи забезпечення житлом військовослужбовців паном Гленом Грантом.

В ході зустрічі вони обговорили подальші кроки і цілі проекту з реформування системи забезпечення військовослужбовців житлом, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Міноборони.

Міністр оборони України подякував уряду Великобританії, особисто Глена Гранта і небайдужим українців, які приєдналися до цього проекту.

За словами Степана Полторак, існуюча система забезпечення житлом військовослужбовців є неефективною. Шлях вирішення житлових питань – це кардинальна зміна підходів до забезпечення житлом захисників України.

Координатор проекту Глен Грант зазначив, що особливу увагу буде приділено питанню забезпечення житлом учасників АТО і членів їх сімей.

– Ми хочемо, щоб проект приніс реальні та ефективні зміни, – зазначив Глен Грант – адже гідні житлові стандарти – це фундаментальна частина морального духу військовослужбовців.

“В оборонному відомстві стартує проект з реформування системи забезпечення житлом військовослужбовців”, – підкреслили в Міноборони.

640x427 (2) 640x427 640x427 (1)