В парку Захисників України відбулися урочисті заходи до свята Дня захисника України

15.10

Представники ГО « Спілка ветеранів АТО» разом з представниками обласної влади, військовослужбовцями і жителями м.Харкова і Харківської області, духовенством на чолі з Єпископом Митрофаном відслужили поминальну паніхіду за полеглими героями національно-визвольної війни .

Церемонія покладання квітів до каменю захисникам України відбулася 14 жовтня на пл. Захисників України.  Загиблих в зоні антитерористичної операції вшанували хвилиною мовчання. Під звуки гімну України пролунали залпи салюту.

DSCN5031 DSCN5030 DSCN5008 DSCN5016 DSCN5026 DSCN5015 DSCN5017 DSCN5038

DSCN5037

“Сьогодні – особливі слова подяки всім військовим: тим, хто стоїть на кордонах оборони нашої держави, ветеранам АТО. З гідністю, з честю – ви завжди готові прийти на допомогу всій нашій країні, щоб захистити мир та свободу. Дякую вам за цю державницьку позицію. Нас із давніх часів об’єднує сила козацького духу. Ця кров тече в наших жилах. Обє’днання, воля, сила,гідність, братерство – це те, що нас завжди рятує, завжди приносить нам перемогу” – зазначила губернатор Харківської області Світлична Ю.О.

DSCN5059 DSCN5057 DSCN5050

Голова ради Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Микола Сапелкін зазначив, що 14 жовтня нерозривно пов’язане з історією та культурою України, її традиціями.

«Це традиції козацтва, традиції Української повстанської армії. І зараз саме ми з вами створюємо сьогоднішню історію боротьби України за її незалежність і територіальну цілісність, – сказав Микола Сапелкін. – Нас об’єднує любов до України, здатність і готовність померти за її незалежність і територіальну цілісність ».