В цьому році близько 50 учасників АТО зможуть купити квартири за допомогою обласної програми

19.04

Кошти на фінансування програми підтримки учасників АТО в придбанні і будівництві житла вже виділені з обласного бюджету. Програма почне працювати протягом місяця.

«У цьому році планується придбання близько 50 квартир. Цінові параметри жорстко лімітовані Мінрегіонбудом, вони щорічно визначаються по кожному регіону. Цього року ліміт для нашої області – 11,7 тис. грн за кв. м. Також жорстко обмежені параметри метражу: 21 кв. м на людину плюс 10,5 кв. м на сім’ю, – розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабинович. – Сім’я може купити квартиру більше, але доплачувати за метри понад ліміт буде без урахування підтримки з бюджету (яка становить 40% вартості) ».

Кошти з обласного бюджету виділяються під кожну конкретну квартиру – в міру того, як учасники збирають і подають необхідні документи.

Списки охочих взяти участь у програмі формуються спільно з ХОГО “Спілка ветеранів АТО” також було прийнято рішення про створення спільної комісії ХОДА та обласної ради, яка буде додатково регулювати виконання програми, дотримання пріоритетів і черговості.