В військовій частині № 3017 Східного управління Національної гвардії відбувся день відкритих дверей

24.02

На день відкритих дверей в військовій частині № 3017 Східного управління Національної гвардії були присутні ГО”Спілка ветеранів АТО” разом з старшокласниками Чугуївської гімназії.

Голова Чугуївського району ГО «Спілка ветеранів АТО» також як голова Чугуївської міської організації Партії «БПП Солідарність» Лукаш Михайло розпочав втілювати в життя проект «Військово-патріотичного, національного виховання дітей» м. Чугуєва та Чугуївського району разом з військовою частиною № 3017 м. Харків.

11000 13000

«Східне управління Національної гвардії, а також військова частина № 3017, готові включитися в програму військово-патріотичного, національного виховання дітей міста та району Чугуєва. На даний час, розробляється спільна програма з військово-патріотичного виховання, де виховні елементи будуть проводити діючі військовослужбовці національної гвардії»- сказав Лукаш Михайло.

Військову частину де проходять службу військові національної гвардії відвідали старшокласники Малиновської гімназії. Екскурсію було розпочато зі зворушливої стрічки про воїнів НГ, які брали участь в антитерористичній операції. Підлітки ознайомились з житлово-побутовими умовами військової строкової служби. Показали і розповіли як потрібно поводитися з технікою. Дали можливість підійти і ближче розглянути.

3000 5000 32000

Завжди приділяємо максимум уваги для патріотичного виховання молоді.