Ветеранський шпиталь відтепер приймає хворих на коронавірус. Учасники АТО можуть отримати медичні послуги в інших лікувальних закладах.

06.04

Від 5 квітня Обласний госпіталь ветеранів війни у Харкові почав приймати хворих на коронавірус. Ветерани війни, які не хворіють на коронавірус, можуть звернутися за допомогою до інших медичних закладів у Харкові.

Для військовослужбовців Збройних сил України це має бути відомчий шпиталь Міністерства Оборони у Харкові.

Для працівників МВС та військовослужбовців НГУ – лікарняні заклади системи Міністерства внутрішніх справ.

Якщо ви не є чинним військовослужбовцем або працівником МВС, вам, в першу чергу, необхідно укласти договір із сімейним лікарем. Далі сімейний лікар має виписати вам цифрове направлення у звичайну лікарню згідно з профілем вашого захворювання. За цим направленням Ви приходите в лікарню і там вас мають госпіталізувати та безкоштовно лікувати. Гроші за ваше лікування, згідно з цифровим направленням у відповідну лікарню, має перерахувати Національна служба здоров’я України. Наголошуємо, що лікування безкоштовне, оскільки за вас мають бути переказані гроші. Єдиним виключення можуть становити медичні препарати більш дієві, які ви самі забажаєте придбати. Такі препарати, що виписав лікар повинні надаватися безкоштовно. Наголосить про це лікарю!
У разі створення штучних перешкод працівниками медичних закладів або вчинення ними фактів корупційної діяльності – необхідно звертатися на гарячі лінії Національної служби охорони здоров’я або Кабінету Міністрів України.IMG_20210406_151808_330 IMG_20210406_151811_715 IMG_20210406_151813_339