ВЕТЕРАНСЬКА ПОЛІТИКА В УКРАЇНІ: ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЄКТУ 

24.04

23 квітня 2024 року відбулася важлива зустріч, організована Міністерством у справах ветеранів України, з метою обговорення основних положень Законопроекту “Про основні засади ветеранської політики в Україні”.

Одним із ключових напрямів обговорення на цій зустрічі було виявлення потреб та розроблення механізмів підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей. Учасники зустрічі підкреслили важливість визнання українським суспільством значного вкладу, який учасники війни зробили для зміцнення обороноздатності країни.

Зустріч проходила під головуванням в. о. Міністра у справах ветеранів України Порхуна О. В., і мала на меті забезпечити участь громадськості у формуванні та реалізації державної ветеранської політики. Протягом заходу обговорювалися ключові аспекти законопроекту, а також вислуховувалися пропозиції та зауваження від учасників.

На заході були присутні представники різних ветеранських організацій, які поділилися своїм досвідом і знаннями. Серед них були і члени ГО “Спілка ветеранів АТО”, які висловили свої пропозиції щодо вирішення проблемних питань, що виникли під час реалізації проекту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”. 

«Зараз існує цілий ряд ветеранських ініціатив – щодо впровадження системи ветеранських судів, програми із забезпечення ветеранів ліками, які вже є вкрай необхідними і мають знайти своє відображення у даному законопроєкті».

Зустріч стала важливим кроком у формуванні сучасної та ефективної ветеранської політики, яка враховує потреби та права ветеранів і їхніх родин. Міністерство у справах ветеранів висловило вдячність усім, хто взяв участь у заході, та запевнило, що пропозиції громадськості будуть враховані у процесі розроблення й реалізації майбутніх ініціатив.