Ветерани АТО мають право отримати землю…

22.10

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Верховну Раду врегулювати ситуацію з отриманням ветеранами АТО земельних ділянок, щоб видача такої землі не стала лазівкою для різного роду махінацій.

“Ветерани мають право отримати землю, але потрібно зробити так, щоб це не стало для когось лазівкою. Справжні ветерани мають право отримати землю. Ми це підтримуємо і поважаємо наших героїв, але потрібно так зробити, щоб це ніхто не використовував і не відкрив лазівку для дерибану української землі, тому що тут є важливі питання. Давайте правильно це питання розглянемо і чесно його приймемо, щоб у виграші залишилася, і Україна, і наші ветерани “- акцентував Гройсман.

“У чому була необхідність прийняття такої постанови? Ця постанова унеможливило дерибан землі. Воно діє з літа, що все нові землі можуть бути передані тільки через аукціон. Все. Точка. Ніхто не може нічого викрутити, як крутили землями по всій Україні. Це важливе рішення. Воно трохи пройшло непоміченим. Більш того, ми зупинили дерибан земель державних підприємств. Пам’ятайте була така схема – одне підприємство відмовляється, а інше пише, що воно хоче взяти. Ні. Хочеш віддати землю держпідприємства, якщо вона тобі не потрібна, будь ласка, аукціон і нехай купує той, хто заплатить за неї справжні гроші “, – підкреслив Гройсман.

Разом з тим, за його словами, уряд повністю підтримує право ветеранів АТО на отримання землі.