Учасники АТО відзначили значні досягнення у оформленні земельних ділянок на Харківщині

12.08

Під час чергової процедури розподілу земельних ділянок, ветерани АТО вручили заступнику голови ХОДА Михайлу Черняку медаль «За вірність національній ідеї»

Як зазначив начальник сектору Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО в Харківській області Юрій Корсунов, звернення до Кабінету Міністрів України з проханням відзначити роботу облдержадміністрації в сфері забезпечення потреб учасників АТО ініціювала обласна організація «Союзу ветеранів АТО».

«Ми звернулися до Кабміну з проханням нагородити заступника голови ХОДА Михайла Черняка, який кожен день тримає на контролі всі проблемні питання учасників АТО і миттєво підключається до їх вирішення, – сказав Юрій Корсунов. – Завдяки такій підтримці обласної державної адміністрації, її керівника Ігоря Райніна, а також за підтримки керівництва обласного управління Держгеокадастру нам, зокрема, вдалося видати найбільшу кількість земельних ділянок учасникам АТО в Україні – вже більше 3 тисяч ».

Подякувавши за нагороду, Михайло Черняк відзначив, що допомога обласної адміністрації у виділенні землі бійцям – це виконання зобов’язань, які взяла на себе держава.

«Ми вдячні вам за захист нашої країни. Наше сприяння у виділенні землі учасникам АТО – найменше, що ми можемо для них зробити, адже вони, безумовно, мають право отримати землю, яку захищали, – підкреслив Михайло Черняк. – Ми робимо все, щоб бійці відчували присутність держави в своєму житті, адже держава відчула їх внесок в повній мірі. Саме завдяки хлопцям, які захищають наші кордони, Харківська область сьогодні живе мирним життям і має кращі показники економічного розвитку в країні ».

Михайло Черняк також зазначив, що обласною адміністрацією ініційовано розробку програм пільгового кредитування для учасників АТО, які захочуть побудувати житло на отриманій землі.

В ході видачі документів, які встановлюють право власності учасників АТО на земельні ділянки, 5 серпня були видані відповідні накази в трьох садівничих кооперативах учасників АТО: 350 ділянок в Малинівці Чугуївського району, 75 – в селищі Руська Лозова Дергачівського району та 25 ділянок – в селищі Бабаї Харківського району.

picture_039-3292x2290-9858

picture_053-3508x2663-d358

picture_063-3648x2736-07ad

picture_065-3648x2736-10bc

picture_061-3648x2736-3d01