Ветерани АТО з м. Мерефа отримали земельні ділянки під забудову

22.03
19 березня 2016 року у приміщенні мереф`янської міської ради відбулося жеребкування серед учасників АТО з м. Мерефа земельних ділянок під забудову у межах міста. Земельні ділянки розміром 0,1 Га на нових, тільки розпланованих згідно розробленого детального плану містобудування м. Мерефи, вулицях – І. Франка та І. Сірка отримають 27 воїнів-захісників України.
Захід проводився за участю представників Харківського районного відділення ГО “Спілка ветеранів АТО” та особисто його голови – Безвесільного Константина,
Також повинні висловити подяку депутату мереф`янської міської ради Селезньовій Тетяні Павлівни та заст . голови Харківської районної державної адміністрації Малишевій Оксані Василівні  – без яких проведення цього заходу на належному рівні не відбулося би.
Зауважимо, що відведення деяких ділянок на вулиці І. Сірка викликало цілком справедливі питання: невже не можна були спланувати цю вулицю якось більш відповідно до геологічних умов – можливість затоплення ціх ділянок все таки існує.
Сподіваємось, що у майбутньому учасники АТО будуть вже на перших етапах залучатися до розробки належних земельних ділянок та містобудівної документації –  видача патріотам шматка болота зовсім не покращує порозуміння у міській громаді.
IMG_2016-03-12_182602