ВЕТЕРАНИ У МЕРЕФІ: ОБМІН ДОСВІДОМ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗВ‘ЯЗКІВ

15.02

15 лютого 2024 року представники Мереф´янської територіальної громади плідно обговорили питання реінтеграції ветеранів із представниками ГО «Спілка ветеранів АТО».

Зокрема особливу увагу ми приділили юридичним питанням. В рамках зустрічі ми змогли розібрати ситуацію стосовного загиблого місцевого мешканця.Чоловік був поліцейським,згодом був призваний до лав ОШБ НПУ «Лють».Після його загибелі родина досі не має посвідчення УБД.

Юрист нашого проєкту Діана Говʼяда змогла надати покрокову інструкцію представникам громади стосовно алгоритму дій в разі загибелі захисника або утримання військовослужбовця у полоні.

«Ми безоплатно допоможемо вам у справах оскарження рішень ВЛК та МСЕК, включаючи оформлення процесуальних документів та роз’яснення щодо пільг для ветеранів. Ми також готові надати вам юридичну підтримку з питань виплат матеріальної допомоги у випадку загибелі військовослужбовця, а також допоможемо у складанні документів для грошової допомоги у зв’язку з отриманими пораненнями. Ознайомимо вас з процедурами вирішення всіх питань, пов’язаних із цими ситуаціями. Ви можете звертатися до нас для отримання детальної інформації та ефективної підтримки. Безпека та права ветеранів та членів їх родин – наш пріоритет.»

Представники громади змогли також ознайомитись з іншими напрямками,які реалізовуються в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», такими як: фізична реабілітація після ампутацій та поранень,психологічні консультації,консультації з питань житлово-комунальних пільг та медичні консультації.

В результаті плідного діалогу та змістовної зустрічі команда ГО «Спілка ветеранів АТО» змогли встановити комунікацію з представниками громади та погодити моменти подальшої співпраці.

Дякуємо громаді за можливість разом працювати над поверненням наших захисників!