Ветерани війни з росією, представники ГО «Спілка ветеранів АТО» відвідали Польщу

09.05

З метою налагодження партнерських стосунків у площині фізичної та соціальної реабілітації ветеранів, ефективного повернення їх до мирного життя, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” здійснювали візит до Польщі.
Широкомасштабна війна з РФ ставить перед нашою державою нові виклики: більше мільйона ветеранів після закінчення бойових дій мають все ж таки повернутися додому. Психологічна та медична допомога, відповідне працевлаштування, підтримка з боку державних органів – це все має бути запроторено на гідному рівні в нашій країні вже зараз. Бо потік бійців з пораненнями, хворобами, котрі  звільняються зі служби, рано чи пізно перетвориться в величезну хвилю загальної демобілізації. Існуюча система соціального захисту та міністерство у справах ветеранів, на жаль, демонструє свою не готовність це випробування здолати.
Це в свою чергу може стати причиною кричущих соціальних конфліктів: адже ті, хто захистив Україну у важкі часи, мають право очікувати гідне піклування щодо себе та своїх родин.
Зустрічі з представниками польської влади, підприємцями, громадськістю, української діаспорою дебільшого проходили в обговоренні цієї проблематики.
В зустрічах прийняли участь відомі діючи сенатори, урядовці, громадські діячи та  бізнесмени.
Польська сторона покладає великі сподівання, що ветерани повернувшись з фронту приймуть активну участь в розбудові України.
Дякуємо ініціаторам:
ГО “ІЦ Майдан Моніторинг” та ГО «Україна СОС» за  організацію візиту, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności – за  гостинний прийом!