Відбудеться відкриття фотовиставки в м. Харків «Якби не війна»

16.02

Перші 12 історій – найкращих Захисників та їх половинок буде показано та розказано на фотовиставці проекту “Якби не війна”, яка відкриється 17 лютого в інформаційно-виставковому центрі “Бузок” за адресою м. Харків, вул. Сумська,25.

“Якби не війна” – це Люди – котрі, як ніхто заслуговують на повагу, це життя та смерть найкращих чоловіків України, рік кропіткої праці купки шалених волонтерів, які понад усе вірять в Україну, в її Захисників, в Людей.

Подяка нашим воїнам! Подяка, сказана нами в такий спосіб від всієї України, навіть від тих, для кого війни немає… Бо вони її не відчувають завдяки кожному з вас! Подяка за стійкість і відважність, за непереборне бажання жити і змінювати світ на краще! І пам’ять, про тих, хто вже ніколи не зможе змінити свої життя, але продовжують і нині міняти наші…

На презентації розкажуть про те, як проходили зйомки, підбирались герої, писались історії, як змінились життя, про які написано в книзі фото проекту “Якби не війна”.

Будуть представлени портрети, чиї очі, чиє життя побачила вся Україна. Неймовірні враження, неймовірні зйомки, неймовірна щирість і неймовірні почуття!

Ми сьогодні поряд з людьми, які творять історію. А тим самим допомагають собі та побратимам!

як би

Виставка триватиме з 17 до 23 лютого з 11:00 до 19:00.

Вхід вільний.

Приєднуйтесь! Чекаємо!