Відбулася зустріч представників організацій ветеранів АТО та в.о. голови ДержГеоКадастру України

02.11

01 листопада 2017 року відбулася зустріч представників громадських організацій учасників АТО з тільки що призначеним в.о. голови ДержГеоКадастру України Олександром Колотіліним. На зустрічі були присутні представники Київської, Полтавської, Івано-Франківської, Львівської та деяких інших областей, у тому разі Харківської – від ГО “Спілка ветеранів АТО”.

Головною темою обговорення було питання щодо відміни постанови 413 від 07.06.2017 року Кабінету Міністрів України, якою практично було призупинено надання та оформлення учасникам АТО земельних ділянок. У зв’язку зі зміною керівництва ДержГеоКадастру знову це питання набуло великої гостроти, адже колишній очільник цієї державної служби – Олег Цвях, ще на початку жовтня 2017 року обіцяв що воно буде вирішене найближчим часом.

Олександр Колотілін завірив присутніх, що зараз триває погодження у відповідних міністерствах щодо внесення змін у постанову 413, за якими учасники АТО зможуть оформлювати земельні ділянки як і раніше, і що цей процес повинен завершитися до кінця листопада цього року.

Також під час обговорення представники різних областей навели факти про реальні проблеми на містах, випадки зловживання посадовцями ДержГеоКадастру своїми повноваженнями, не приділення уваги учасникам АТО та членам сімей загиблих. Керівництво ДержГеоКадастру прийняло це до уваги й попросило письмові звернення до в.о. голови – невдовзі буде запущено процес перевірки діяльності керівників обласних кадастрів у всіх областях України.