Відбулося жеребкування між учасниками АТО земельних ділянок поблизу с. Солоницівка

03.08

28 липня 2016 року о 17.00 у приміщенні актової зали Держпрому між учасниками АТО зі Слобожанщини відбулося жеребкування земельних ділянок поблизу с. Солоницівка Дергачівського району Харківської області. Було розподілено близько 110 земельних ділянок площею 0,12 Га призначенням під ведення садівництва, більшість з яких отримали захисники України з Дергачівщини.

Усі земельні ділянки знаходяться у зручному з точки зору інфраструктури місці – за 10 хвилин їзди від Харкова по трасі Харків-Суми, поруч із межами селища Солоницівка, поблизу протікає річка Уди.

Висловлюємо подяку керівництву обласного ДержГеоКадастру, обласної державної адміністрації за підтримку у реалізації цього проекту. Впевнені, що намагання деяких аферистів-комерсантів завадити процесу отримання земельних ділянок воїнами-патріотами на Слобожанщині, будуть безрезультатні.

Сподіваємося також на підтримку у майбутньому Дергачівської районної державної адміністрації у подальшому розвитку цього проекту – розробці ДПТ, інфраструктурних напрямків.

Також, користуючись нагодою, висловлюємо подяку голові Дергачівської РДА Олександру Політухі та усьому депутатському корпусу Дергачівської райради за підтримку ініціативи розробки ДПТ земельних масивів, виділених для учасників АТО біля с. Руська Лозова.

photo_big