Відбулося жеребкування земельних ділянок під садівництво площею 0.12 соток в м.Люботин, Харківського району

10.04

В п’ятницю 07 квітня у  приміщенні актової зали Держпрому відбулося жеребкування  земельних ділянок під садівництво серед учасників АТО.

ХОГО «Спілка ветеранів АТО» дала можливість скористатися своим правом на отримання ділянки учасникам АТО по 0,12 Га під  садівництво в районі Люботина поруч з Певним ставком. Було розподілено близько 143 земельні ділянки.

123 23

“Потрапив в зону бойових дій, пройшов службу і отримав статус учасника АТО. Звернувся до Харківської Спілки ветеранів АТО і потрапив на жеребкування по виділенню ділянок в м. Люботин. Буду розвивати сільське господарство. Буду розводити сад, будувати дім, щоб мої малі діти мали можливість поїхати і відпочити на вихідних “- сказав Сергій Лук’янов.

“Познайомилися ми, з чоловіком виконуючи завдання в АТО. Приїхали сюди. Одружилися. Народилася наша дочка Софія. Тепер ми отримали землю. Будемо намагатися щось будувати, щоб залишилося нашим дітям – каже Валерія Ковинько. Залишилося народити сина, посадити дерево і будинок побудувати – додав Назар Ковинько.”

0001 12

“У перспективі учасники АТО розвиватимуть на ділянці своє хозяйство. Поруч знаходиться водойма, де вони зможуть відпочивати і набиратися здоров’я”- сказав Сергій Бабаєв.

000

“За підтримки голови ХОДА Світличної Ю.А. у нас з’явилася можливість реалізації програми отримання документів права власності в м. Люботин по 0,12 соток для учасників АТО. Будемо будувати комунікації, дороги, електропередачі. Плануємо, щоб люди будувалися, щоб люди розвивалися. Щоб там надалі жили їхні діти, онуки. Щоб отримали те, за що вони воювали” –  говорить Олександр Сергієв.

Дякуємо Харківській обласній державній адміністрації, головному управлінню ДержГеоКадастра у Харківській області, БФ “Допомога ветеранам АТО” та волонтеру, підприємцю за допомогу  реалізованості цього проекту.