Відбулося жеребкування земельних ділянок під ОСГ до 2 га

12.06

09 червня   2017 року у приміщенні  Держпрому в офісі  ХОГО “Спілка ветеранів АТО” відбулося жеребкування земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства серед учасників АТО . Взагалі було розподілено близько 129 земельних ділянок площею до 2 Га, які розташовані у Красноградському, Ізюмському та Барвінківському районах Харківської області.

Ці проект, як і інші аналогічні – з отримання земельних ділянок учасниками АТО у Харківській області, був реалізований при сприянні Харківської обласної державної адміністрації та робочої групи з виділення земельних ділянок учасникам АТО при Головному Управлінні ДержГеоКадастру у Харківській області.

Залишається тільки подякувати Харківській обласній державній адміністраціії, головному управління ДержГеоКадастру у Харківській області та БФ “Допомога ветеранам АТО”  без чієї допомоги не можливо було би реалізувати ці проекти.

Сподіваємося, що усім тим воїнам-патріотам, які повертаються до мирного життя, ця маленька частина України буде у допомозі – комусь для ведення господарства, комусь як джерело додаткового прибутку.