Відбулося жеребкування земельних ділянок для учасників АТО поблизу с. Красна Поляна

23.05
13 травня 2016 року у приміщення актової зали ДержПрому відбулося жеребкування  між учасниками АТО земельних ділянок під садівництво поблизу с. Красна Поляна Зміївського району Харківської області. Взагалі можливістю отримати земельну ділянку 0,12 Га під ведення садівництва у цьому місці скористаються 174 воїна-захисника нашої держави.
Земельні ділянки знаходяться у мальовничому куточку Слобожанщини – поруч тече річка Уди, неподалік є ліс. Можна як порибалити, так і сходити за грибами – результат буде однозначно. Назва Красна Поляна є не тільки красномовним, але й правдивим! Безпосередньо поруч з земельним масивом, який отримають учасники АТО, розташовано і саме селище – тобто у майбутньому проблем з підведенням струму, газу не повинно бути.
Також, що не менш важливо – це майбутнє поселення учасників АТО знаходиться неподалік від Харкова: до окружної дороги тільки 16 км.
Залишається тільки подякувати керівництву Харківської обласної державної адміністрації, працівникам Харківського обласного управління ДержГеоКадастру та керівнику Зміївського районного управління ДержГеокадастру Щербаку Роману за реалізацію цього проекту.
Окремо відзначимо допомогу МБФ “Відродження”, завдяки якій проводиться юридичний супровід таких проектів та безпосереднє втілення багатьох етапів роботи у цій сфері.
22 222 2222