Відбулося жеребкування земельних ділянок для учасників АТО біля с. Малинівка

14.02
11 лютого 2016 року у приміщенні актового залу ДК МВС відбулося жеребкування земельних ділянок для учасників АТО, які розташовані поблизу с. Малинівка Чугуївського району Харківської області. Захід вібувся за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Відродження” – юридичні консультації учасникам проекту стосовно тонкощів земельного законодавства та оформлення правовстановлюючих документів будуть надаватися безкоштовно. Всього на першому етапі земельні ділянки під садівництво площею 0,12 Га у цьому мальовничому та затишному місці отримають 124 воїни-патріоти.
Цей проект передбачає створення окремого селища для учасників АТО поруч з с. Малинівка неподалік від річки Сіверський Донець, між двома лісами – сосновим та дубовим.
У проекті передбачені дитячі майданчики, ділянки під трансформатори, об`єкти місцевої інфраструктури та окремо база відпочинку на березі річки. Ми сподіваємося, що чудова природа надасть змогу ветеранам війни за незалежність повернути душевну рівновагу та відновити своє здоров`я.
На другому етапі, який пройде десь за місяць, додатково будуть надані ще близько 100 ділянок. Учасники АТО з Харкова та Чугуївського району можуть зареєструватися для участі у цьому проекті, подавши заявку у своїх районних відділеннях ГО “Спілка ветеранів АТО” або у офісі Харківського теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО (Держпром, 6 пд, 1 поверх, 12 офіс, з 16.00 до 18.00, Пн-Пт)
Сподіваємося, що завдяки плідній співпраці з МБФ “Відродження”, Головним Управлінням ДержГеоКадастру у Харьківській області та Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО, учасники АТО з Харківської області будуть мати змогу отримати належний рівень піклування про себе та питання оформлення земельних ділянок будуть вирішуватися швидко та ефективно й далі!