Відбулися чергові навчання загонів теріторіальної оборони у Харківській області

01.04
24 березня 2016 р. у Дергачівському районі Харківської області відбулися чергові навчання загонів теріторіальної оборони у Харківській області. Участь у тренуванні приймали підрозділи теріторіальної оборони з 6 районів Харківської області – близько 300 осіб. Під час навчань відпрацьовувалися навички тактичного пересування колони мотопіхоти, дії дрібних загонів на полі бою і, звичайно, вогнева підготовка.
Участь у заході приймали і досвідчені інструктори з ГО “Спілка ветеранів АТО” і просто ті учасники АТО, які  хочуть передати свій досвід безпосередньої участі у сучасних бойових діях пересічним громадянам України, що готові у випадку небезпеки стати на захист миру та порядку на рідній землі.
Ще раз підкреслюємо: більша частина особового складу загонів тероборони – 90%, це наші звичайні мирні співвітчизники, які і зараз працюють десь вчителями, водіями, підприємцями. Ми, як громадське об`єднання учасників АТО, щиро ради вітати тих, хто разом з нами вносить свій внесок у побудові дійсної незалежності та обороноспроможності нашої держави!
Запрошуємо всіх патріотів до місцевих загонів тероборони – для цього потрібно тільки звернутися до свого районного військомату. Нагадуємо – учасники тероборони не покидаючи своєї роботи, проводять тренування раз на місяць на вихідних і у разі підписання контракту, звільняються від призиву по мобілізації.
IMG_1241IMG_1244